Doradztwo podatkowe Wrocław

Profesjonalne doradztwo podatkowe z firmą GOSKON

Ustawa o doradztwie podatkowym z dnia 5 lipca 1996r dokładnie zdefiniowała kim jest, czym się zajmuje, oraz jakie ma kompetencję doradca podatkowy. Kompleksowe doradztwo podatkowe od początku istnienia prowadzi Kancelaria Podatkowa GOSKON z siedzibą we Wrocławiu. Nasza fachowa i w pełni profesjonalna kadra posiada pełną wiedzę z zakresu prawa finansowego, założenia i prowadzenia działalności gospodarczej, prawa gospodarczego oraz pozyskiwania funduszy unijnych.

Kim jest i jakie powinien posiadać kwalifikacje dobry doradca podatkowy?

Sama erudycja z zakresu różnego rodzaju dziedzin prawa to nie wszystko czym powinien operować dobry doradca podatkowy. Znajomość ustaw, zachodzących w nich zmian lub podporządkowanie ich pod konkretny przepis, jest to wiedza którą trzeba stale uzupełniać i poszerzać.

Każdy z zatrudnionych w naszej Kancelarii podatkowej GOSKON doradców, posiada aktualny wpis do Krajowej Izby Doradców Podatkowych i przeszedł pozytywnie egzamin państwowy na doradcę podatkowego.
Naszych doradców podatkowych cechuje także nieskazitelna rzetelność w stosunku do klienta oraz wykonywanego zawodu. Kancelaria Podatkowa GOSKON z Wrocławia zapewnia współpracę jedynie z niezawodnymi i kompetentnymi doradcami podatkowymi których praca opiera się o najwyższe szczebla etyki zawodowej.

Charakterystyka zakresu działań doradców podatkowych w firmie GOSKON

Doradztwo podatkowe w Kancelarii podatkowej GOSKON ma bardzo wiele płaszczyzn. Zajmujemy się sprawami typowymi dla procesów prawnych jak i sprawujemy pieczę nad prawidłowym działaniem i funkcjonowaniem działalności gospodarczej.

Nasi doradcy podatkowi służą wszelką pomocą z zakresu:

  • udzielania porad lub wydawania opinii na tematy prawne, podatkowe, związane z działalnością gospodarczą, jej prowadzeniem lub wszelkimi przepisami w obrębie których owa aktywność funkcjonuje,
  • sporządzania wszelkiego typu zeznań lub deklaracji podatkowych. Nasi doradcy pomogą w rozliczeniach jak i pozyskiwaniu wszelkiego rodzaju ulg,
  • prowadzeniu dokumentacji podatkowej, doradztwie przy jej uzupełnianiu,
  • reprezentowania Państwa interesów w roli pełnomocnika podczas procesów podatkowych,
  • pełnomocnictwa przy różnorodnych kontrolach typu: kontrola skarbowa lub celna,
  • prowadzenia i ewidencji ksiąg wieczystych. Nasi doradcy podatkowi pomogą przy procesie ich zakładania aż do momentu potencjalnego zamknięcia działalności gospodarczej wraz z likwidacją i archiwizacją wszelkiej dokumentacji,
  • pozyskiwania unijnych funduszy. Jesteśmy gotowi reprezentować zarówno osoby fizyczne jak i jednostki typ: firmy, samorządy, fundacje lub stowarzyszenia w celu pozyskiwania pomocy jak i dofinansowań do działalności z wiązanej z konkretną jednostką.

To właśnie ostatni podpunkt naszej działalności zaczyna być obecnie coraz szerzej wykorzystywany. Fundusze unijne to dobrodziejstwo z którego warto i trzeba korzystać. Pozyskując owe środki możemy zagwarantować pełen rozwój Państwa działalności gospodarczej.

Fundusze unijne do pozyskania tylko przez dobrego doradcę podatkowego

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej otworzyło furtkę dla wielu przedsiębiorstw, samorządów, fundacji bądź stowarzyszeń do pozyskania pomocy lub funduszy z kapitału unijnego.
Środki które można uzyskać z różnego rodzaju unijnych funduszy lub perspektyw to nie zawsze w pełni wykorzystywana gałęź przy prowadzeniu różnorodnej działalności. Obecnie z różnych kapitałów unijnych można uzyskać nawet do 80% dofinansowania. Są to dotację często nie w pełni wykorzystywane przez wymienione wcześniej podmioty.

W Kancelarii Podatkowej GOSKON pracuje zespół osób w pełni rozeznanych i absolutnie kompetentnych co do pozyskiwania funduszy europejskich i korzystania z pomocy publicznej. Współpracujemy z wieloma instytucjami i firmami które dzięki naszym działaniom czerpią korzyści z historycznego wydarzenia jakim było przystąpienie Polski do Unii Europejskiej.

Warto korzystać z doradztwa podatkowego

Stare powiedzenie mówi iż śmierci i podatków nie można uniknąć. Można dopowiedzieć iż nie można uniknąć rozliczania się z nich, gdyż po 1989 roku, ten obowiązek spada na nas samych. To właśnie od tego momentu jesteśmy samo obliczalni i samo wymiarowi jeśli chodzi o tę sferę.

Możemy jednak sprawić iż działalność podatkowa jak i księgowa będzie w pełni przyswajalna. Wystarczy zaufać naszym doradcom podatkowym którzy są do Państwa dyspozycji zawsze i w każdych okolicznościach.

Nasi doradcy podatkowi są gwarancją rzetelności oraz pewnego i bezpiecznego rozwoju jak i prowadzenia Państwa firmy. Pamiętajmy, że prawo podatkowe i jego przepisy to sfera niemal ciągle się zmieniająca. Dochodzą nowe, często bardzo skomplikowane ustawy, których podstawa działania jest niejednokrotnie wyjątkowo złożona. I to właśnie dlatego warto zaufać prawdziwym fachowcom, jedynie dobrym doradcom podatkowym zatrudnionym w  Kancelarii Podatkowej GOSKON z siedzibą we Wrocławiu.