Odzyskiwanie długów gospodarczych Wrocław

Odzyskaj dług z Kancelaria Podatkową GOSKON z Wrocławia

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do firm lub osób fizycznych pragnących odzyskać swoje pieniądze. Kancelaria Podatkowa GOSKON jesteś doświadczoną instytucją ściągającą należności od firm, podmiotów gospodarczych lub osób fizycznych.

Nasza praca opiera się na szeroko rozumianym wywiadzie gospodarczym. Ma on na celu ustalenie, zlokalizowanie i określenie najskuteczniejszej metody odzyskania należnego długu.

Naszą pracę opieramy na:

  • prowadzeniu negocjacji – nasza Kancelaria Prawna szczyci się wysokim procentem odzyskiwania należności w sposób polubowny. Dzięki sprawdzonym metodom jak (upublicznienie długu czy wpisanie go do rejestru wierzytelności gospodarczych) wiele jednostek których windykacji się podejmujemy zaczyna ściśle z nami współpracować w celu ugodowego rozwiązania problemu,
  • weryfikacji wiarygodności płatniczej – nic nie umknie naszej uwadze. Posiadamy ścisłą i bardzo wykwalifikowaną grupę ekspertów z dziedziny ustalania dokładnego majątku i możliwości płatniczych osoby windykowanej.
  • sporządzaniu pozwów do sądu – tego typu działanie nasza Kancelaria Podatkowa GOSKON traktuje jako jedną z form ostatecznych w windykacji. Jednak jeśli już musi do niej dojść, dysponujemy kapitalnie przegotowaną kadrą prawniczą, która sporządzi pozew do sądu, który będzie gwarantem wygrania sprawy o odzyskanie należności,
  • windykacji terenowej – jeśli wezwania do zapłaty nie trafiają do osoby zadłużonej, podejmujemy się szeroko rozumianej akcji terenowej, która ma na celu ustalenie miejsca pobytu dłużnika, jego majątku i posiadanych aktywów. W tej kategorii działamy bardzo dyskretni a zarazem niezwykle bezpośrednio. Dzięki działaniu ‘wprost’ minimalizujemy koszty i czas działania.

Nasza grupa windykacyjna jest niezwykle doświadczona i posiada wszelkie umiejętności z zakresu odzyskiwania długów. Posiadamy także szereg dojść informacyjnych co nie tylko zwiększa szanse znalezienie konkretnej osoby, ale też pozwala na szybsze załatwienie sprawy związanej z odzyskaniem długu.

Odzyskiwanie długów z GOSKON – możesz na nas polegać !

Kancelaria Podatkowa GOSKON z Wrocławia ma na swoim koncie wiele udanych procesów windykacyjnych zarówno w Polsce jak i w krajach Unii Europejskiej. Odzyskujemy należności zarówno z tytułu umów (pożyczki, umowy ustne) jak i ze spraw niewywiązania się z konkretnej usługi, pożyczki lub odszkodowania.

Nasza Kancelaria Podatkowa GOSKON ma też duże doświadczenie w odzyskiwaniu należności ze spraw przedawnionych. Nawet jeśli nie posiadają Państwo kompletu dokumentów sprawy którą można uznać za przedawnioną, prosimy się do nas zgłaszać. Na pewno doradzimy i postaramy się pomóc w odzyskaniu długu.

Do współpracy zachęcamy zarówno firmy jak i osoby fizyczne. Działy dyskretnie i konsekwentnie. Dzięki wysokiemu zaangażowaniu, prowadzone przez nas sprawy staramy się załatwić możliwie jak najszybciej w pełni profesjonalnie i możliwie jak najlepiej.