Rozliczenia z ZUS, Urzędem Skarbowym Wrocław

Prowadząc biznes – musisz prowadzić rozliczenia z ZUS-em

Relacje między osobami prowadzącymi działalność gospodarczą a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych mało kiedy należą do łatwych i przyjemnych. Obie strony nierzadko zarzucają sobie brak kompetencji, niejasność i niespójność pracy lub działalności, czy opieszałość w podejmowaniu decyzji lub jej zwyczajny brak.

Po co więc narażać się na dodatkowy stres i groźbę popełnienia jakiegoś błędu lub niedopatrzenia przy relacjach z ZUS-em ?

Wystarczy swoje sprawy związanego ze ‘współpracą’ z ZUS-em powierzyć profesjonalistom z Kancelarii Podatkowej GOSKON we Wrocławiu.

Nasza Kancelaria Podatkowa GOSKON z Wrocławia w pełni kompleksowo zajmie się państwa rozliczeniami z ZUS-em w tym:

  • prowadzenia dokumentacji niezbędnej do rozliczeń z ZUS-em,
  • rozliczenia się z ZUS-em z tytułu wszelkiego typu składek,
  • prowadzimy doradztwo z zakresu ulg oraz odprowadzania preferencyjnych składek do ZUSU,
  • poprowadzimy wszelką działalność rachunkową oraz ewidencyjną dla potrzeb ZUS-u,
  • jesteśmy gotowi reprezentować Państwa działalność gospodarczą przy wyjaśnieniach, aneksach lub od wołaniach składanych do ZUS-u lub innych jednostek administracyjnych.

Zapewniamy, że Państwa relację z ZUS-em dzięki współpracy naszych firm, mogą ograniczyć się do minimum. Załatwimy za Państwa wszelkie formalności i pomożemy przy rozwiązaniu każdego problemu związanego z rozliczeniami z ZUS-em.

Urząd Skarbowy a Państwa firma

Naliczanie podatku to ten obowiązek Urzędu Skarbowego którego chyba nikt, ani osoba fizyczna ani przedsiębiorca nie lubi. Jednak to my a nie Urząd Skarbowy mamy naliczać wszelkiego typu podatki, Skarbówka je tylko egzekwuje. Co jednak zrobić, jeśli musimy naliczyć podatek dla kilkudziesięciu osób, kilkuset rodzajów towarów, usług lub innych dziedzin związanych z działalnością gospodarczą?
Z pomocą w dziedzinie rozliczania się z Urzędem Skarbowym śpieszy Kancelaria Podatkowa GOSKON z Wrocławia.

Co trzeba wiedzieć o rozliczeniach z Urzędem Skarbowym?

Zapewne według Urzędu Skarbowego trzeba wiedzieć wszystko. A Już na pewno trzeba wiedzieć kiedy i ile odprowadzić i to jakiego podatku. Skalę trudności wielu operacji skarbowych podwyższa również różnorodność podatków. Zresztą o problemach podatkowych można by napisać książkę i dlatego Kancelaria Podatkowa GOSKON woli działać i pracować na rzecz Państwa działalności gospodarczej. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

  • wyliczania wszelkiego rodzaju podatków, włącznie z wyliczaniem różnego rodzaju zaliczek na rzecz Urzędu Skarbowego lub innych jednostek,
  • sporządzania rocznych lub okresowych rozliczeń z Urzędem Skarbowym,
  • kompleksowego doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniej formy opodatkowania, także na okresy przyszłe,
  • przy tworzeniu ‘modeli podatkowych’, robimy symulację i szacujemy wstępne koszty z tytułu poniesionych podatków odprowadzanych do Urzędu Skarbowego,
  • reprezentowania Państwa firmy podczas składania wyjaśnień, odwołań, skarg lub zażaleń dotyczących relacji Państwa firmy z Urzędem Skarbowym.

Zapraszamy do korzystania z szerokiego wachlarza usług które świadczy nasza Kancelaria podatkowa GOSKON z Wrocławia w zakresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Szczególnie polecamy formę pełnomocnictwa stałego, co pozwoli Państwa firmie na pozyskanie nie tylko rzetelnego i kompetentnego partnera, ale też na uzyskanie stabilizacji i relatywnego spokoju w relacjach z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.